مسعود مردیها

کارآفرین

طراح سایت و گرافیک

مترجم و مدرس

شاعر و نویسنده

روان پژوه و مشاور

مسعود مردیها

کارآفرین

طراح سایت و گرافیک

مترجم و مدرس

شاعر و نویسنده

روان پژوه و مشاور

نوشته های بلاگ

درآمد از شبکه فروش آمازون (SRA (Sales ranking assistant اس آر ای

درآمد از شبکه فروش آمازون (SRA (Sales ranking assistant اس آر ای
Fraud
Sales ranking assistant

درآمد از شبکه فروش آمازون اس آر ای SRA

تاریخ انتشار مقاله و هشدار 1402/03/21 در 5:36 ب.ظ

تاریخ اتمام کلاهبرداری 1402/08/10 در 00:00 ب.ظ

تخمین اولیه کلاهبرداری در ایران، بیش از 60 میلیارد تومان

دوستی عزیز روزی برای پرزنت این شرکت sra به آدرس https://sales-ra2.com/ سراغ من آمد و پس از گفتگویی خیلی زود به احتمال کلاهبرداری بودن این شرکت پی بردم. از آنجایی که قبلا مشابه این مدل ها را مورد بررسی قرار داده بودم که کلاهبرداری جی ام یا گوردین ماگ هست که در مقاله ای جداگانه به آن پرداخته ایم. (اینجا بخوانید) در اینجا به صورت مختصر به عزیزان توصیه موکد می کنم که از ورود پول خود به این شرکت قبل از تحقیقات لازم اجتناب کنند. در ویدئوی ابتدای صفحه هرچند در مورد شرکت روتن تومیتوز صحبت کرده ام اما این ویدئو ملاک های مشخصی را برای شناخت هر پروژه کلاهبردارانه به دست شما خواهد داد. پس لطفا به دقت آن ویدئو و مقاله مربوط به آن را ملاحظه نمایید. این مقاله را هم بسیار با عجله می نویسم چون وقتم کم است اما لااقل پارامترهای موجود در مقاله روتن تومیتوز رو با این شرکت مقایسه کنید و شاید بتوانید با چشم باز تری موضوع را بررسی کنید.
به منظور اطمینان سوالات زیر را برای خود پاسخ دهید:
1- چرا وب سایت در ظاهر هیچ اطلاعات و دسترسی عمومی ندارد و فقط در این آدرس می توان لاگین کرد. عموما شرکت های معتبر صفحات سایت کاملی دارند و اطلاعات معتبر و مستند به همراه تمامی راههای ارتباطی را بیان می کنند.
2- طبق اطلاعات هویز این دامنه در تاریخ 2022-08-15 ثبت شده است. اگر شرکت ادعایی مبنی سابقه از سال 2011 دارد می بایست این سوال پاسخ داده شود که چرا دامنه سایت 2022 ثبت شده است؟! طبق ملاک های سایت های اسکم دامنه های زیر یک سال رجیستر کمتر قابل اعتماد هستند. کافیست اینجا کلیک کنید تا ایرادات سایت اسکم یاب را مشاهده نمایید. ایرادات به این شرح است که این سایت زیر یکسال سابقه دارد، هیچ آدرس شبکه های اجتماعی پیدا نشد، این سایت بازدید کننده زیادی ندارد!! به مورد آخر دقت کنید. سایتی که در سطح جهانی فعالیت می کند بازدید کننده زیادی ندارد. اینجا همانجاییست که باید شک کنید. من طبق تجربه عرض می کنم عموما سایت های اسکم و کلاهبرداری از داخل کنترل می شوند. کسانی که کاملا با روانشناسی مردم ایران آشنا هستند. دقت دقت دقت!!!! هشدار هشدار هشدار!!!
3- اگر شرکت مدعی ارتباط و همکاری با آمازون است می بایست این مورد در سایت آمازون راستی آزمایی شود. حتما به طریقی با پشتیبانی آمازون ارتباط بگیرید
4- بازگشت 100 درصدی پول در دوماه قابل بررسی است چون شرکت های معتبر عموما این گونه بازگشت سرمایه ندارند. لااقل این مورد باید با دقت بررسی شود.
5- ویدئوهای شبکه یوتیوب این مجموعه بازدید کمی دارد و میزان لایک آن نیز محدود است. کامنت های تمامی ویدئوها بسته شده و ویدئوی اخبار گو بدون ریفرنس است و با کمی دقت ویدئویی معتبر به نظر نمی رسد. این موارد باید پاسخ داده شود.
6- کلا اگر ارتباطات شما با مدیران شرکت از طریق تلگرام است و در تلگرام فقط با یک آی دی طرف هستید به این مدل شرکت ها به شدت مشکوک شوید. افرادی با نام های تینا، جولیان و … که خود را مدیر منطقه ای یا خاورمیانه معرفی می کنند عموما افرادی با هویت جعلی و از داخل خوده ایران هستند. روش های ارتباطی شرکت های معتبر به هیچ وجه از طریق تلگرام نیست. حتی اگر شماره هم می بینید اعتماد نکنید. شماره های مجازی فراوان هستند و غیر قابل ردیابی . به خصوص برای مردم ما- به این نکته دقت کنید
7- به بازگشت سرمایه نزدیکان و دوستان اعتماد نکنید. در شرکت های پانزی سرمایه افرادی در ابتدای کار بر می گردد اما در ادامه در جایی در زمان عده ی زیادی متضرر می شود. بدون بررسی کسی را معرفی نکنید چون اعتبار و آبروی شما در خطر خواهد افتاد و طبق تجربه ما در مقاله روتن تومیتوز و ارتباطی که لیدرهای آن شرکت با من می گرفتند نه تنها اعتبار آنها زیر سوال رفته بود بلکه زیر مجموعه ها از طریق پلیس فتا از آنها شکایت کرده بودند.
8- موضوع را با کارشناسان پلیس فتا در میان بگذارید. کارشناسان پلیس فتا با این مدل شرکت ها آشنایی دارند. قبل از ورود ضرری ندارد با آنها در یک ارتباط مشورت کنید. قبل از ورود 1000 دلار سرمایه به نظرم یک سوال جای دوری نمی رود.
9 – حتما مدارک و مجوزهای شرکت ها را بررسی و راستی آزمایی کنید. جعل مدرک واقعا آسان است. با شرکت های طرف قرار داد که معتبر هستند ارتباط بگیرید و در مورد این شرکت بپرسید. 
10- اگر این شرکت معتبر است و سالها سابقه دارد چرا هیچ نتیجه ای از آن در گوگل چه به زبان انگلیسی و چه به زبان فارسی وجود ندارد؟ چرا در هیچ اخبار و مقاله ای اثری از آن نیست. چرا فقط مقاله من و خوده سایت در نتایج جستجو می آید و هیچ اثر دیگری وجود ندارد. کانال یوتیوب هم که اشکالاتی اساسی دارد. شرکت های معتبر و بزرگ و با سابقه در نتایج گوگل حضور پر رنگی دارند. این مورد بسیار حائز اهمیت است. بسیار!
11- سایت های معتبر جهانی عموما کامیونیتی یا جامعه مناسب و قابل توجهی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام دارند. اگر این سایت چنین مخاطبانی ندارد و اصلا شبکه های اجتماعی ندارد کاملا این مورد را بررسی کنید و مورد نظر قرار دهید.
12- تفاوت دامنه https://sales-ra.com با https://sales-ra2.com در چیست و چرا یکی از دامنه ها یک 2 اضافه دارد در صورتی که هر دو دامنه به یک صفحه منتقل می شوند؟!
13- کانال تلگرامی https://t.me/SRAGuidelines با بیش از 256 هزار ممبر چرا ویوی پستهاش با تعداد ممبر تناسب کمی دارد؟ تاریخ ساخت کانال رو اگه اسکرول کنید به بالا تا اولین پست، سال 2022 ساخته شده. چرا شرکتی با پیشینه سال 2011 کانال تلگرامی خود را 2022 می سازد و این حجم ممبر فیک برای چیست؟ دقت کنید ممبر فیک تلگرام و ویوی پست اون خریدنش دشوار نیست. این مورد رو بررسی کنید. عکس های دورهمی های موجود در کانال تلگرامی عموما از افراد کشورهای جهان سومی هست و این مورد و علت اون جای بررسی دارد. چرا از مردم آمریکا و یا اروپایی عکسی در میان نیست؟!
14- چه لزومی دارد شرکتی با این اعتبار جهانی معاملات مالی خود را از طریق USDT و بر بستر بلاک چین ارزهای دیجیتال انجام دهد. استفاده از نام شرکت های بزرگ صرافی نظیر بایننس به هیچ وجه دلیلی بر اعتبار یک مجموعه نیست. شرکت های معتبر بین المللی که شفاف عمل می کنند سیستم های پرداخت پی پال paypal و سایر روش ها را نیز در خود دارند. 
15- شفافیت در هر کاری بسیار مهم است. طبق تجربه زمانی که شخص به درآمد دلاری می رسد عملکرد ذهن او کاملا قفل شده و دیگر هیچ جنبه منفی از آن کسبو کار را نمی تواند ببیند. برای همین به طمع کسب درآمد بیشتر درگیر می شود. این شرکت آنقدر اطلاعات اندکی دارد که من نتوانستم از طریق سایت مجموعه آن را راستی آزمایی کنم ولی شما حتما مراقب دندان طمع باشید. این دندان قابلیت کور کردن مطلق آدمی را دارد. تجربه شخصی من هست. 

 

عزیزانی که می خواهند در تنها گروه تلگرامی  پیگیری عضویت پیدا کنند کد دستوری زیر را شماره گیری کرده و پس از پرداخت مبلغ 80 هزار تومان فرم زیر را جهت تکمیل عضویت پر کنند.

و یا اینکه اگر با روش فوق دشواری دارند مبلغ را به شماره کارت زیر واریز کرده و سپس در تلگرام پشتیبانی رسید واریز ارسال کنید. 6104337970698096 به نام مسعود مردیها

پس از پرداخت و پر کردن فرم بالا با کلیک بر روی لینک زیر با همان آی تلگرامی که در فرم وارده کرده اید به پشتیبانی پیام بدید و پرداخت رو بهش اطلاع بدید تا عضویت شما رو تایید کنه.

خوشحال می شم نظرتون رو در زیر برام کامنت کنید و اگر از این مطلب خوشتون اومد اون رو با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برچسب:
4 37 آراء
امتیازدهی به مقاله
اشتراک
با خبر شدن از
200 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
میهمان
هم نام

سلام
ادعای دروغین بودن یک پلتفرم کار ساده ای
ولی با سند و مدرک اثبات کردنش کار هرکسی نیست
شما رکورد sra ی ادعا کردین
چرا اثباتش نمیکنید؟؟؟؟!!!!!

میهمان
امید
پاسخ به  هم نام

حالا کجایی که ببینی کلاهبرداری از آب دراومد،سادگی ما مردم، ی جا کار دستمون میده

میهمان
هم نام
پاسخ به  هم نام

سلام کاملا کلاهبرداری بود کاش به حرف آقا مسعود گوش کرده بودیم و صد میلیون پول بی زبونم نمیرفت

میهمان
آشنا
پاسخ به  هم نام

خوردی؟ پ چرا پرداخت ها انجام نشده🤣 دو ماه پیش اومدم گفتم نکنید نکنید پلنننننش ضایعععع پانزیه فکر کردید جای خبریه. بخورید حالا

میهمان
مسعود

سلام… شما تحقیقات کامل که گفتید رو در مورد SRA انجام دادید

میهمان
مهمان

سایت دیگری هست به نام https://mbmcapitals.net، این سایت هم با ادعای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال سود بالا پرداخت می‌کنه. اولش که پرداخت کم هست هم قابلیت برداشت داره و هم همه چیزش منطقی به نظر میاد. اما بعد از مدتی وقتی درخواست برداشت دادم، گفتند باید KYC verification انجام بدی به این معنی که پاسپرت رو آپلود کنی و بسته به سطحی که هستی به ترتیب ۵۰۰ تتر، ۱۵۰۰ تتر و … واریز کنی تا بتونی برداشت کنی. خیلی از واریزها و برداشت های صفحه اول سایت، fake هست. لطفاً نسبت به این سایت هم حساس باشید و گولش رو نخورید.

میهمان
محمد

دمت گرم
واقعا دمت گرم
داشتم با طناب یکی دیگه می‌رفتم تو چاه
اما خیلی تردید داشتم هیچی تو نت نیست جز مقاله شما مرسی واقعا

میهمان
...
پاسخ به  محمد

😐🙌🏽متاسفم ک کمی هم نیومدین کامنت هارو بخونین و میگین مرصی …

میهمان
هم نام

سلام .من از اواسط فروردین ماه ۱۴۰۲در sra شرکت کردم با ورود ۱۰ میلیون سرمایه تا این تاریخ حدود ۵۰ تومن برداشت بدون قیدو شرط داشتم و حدود ۲۰ نفر رو پیشنهاد دادم ونه به اجبار با سرمایه مختلف هر ۲۰ نفر اصل سرمایه رو برداشت و سو هم کرده اند.

میهمان
هم نام

با درود در ادامه نوشتم حدود ۲۰ نفر رو پیشنهاد دادم و انجام دادن غیر از سرمایه اولیه سود هم گرفتن.این سوداز پول ورودی دیگران هم نیوده در ارتباط با بقیه دوستان هم همین مورد بوده .در این sra کلیه واریز افراد وبرداشتها برای دیگران قابل مشاهده هست…. .ودر هر سرمایه گذاری چه داخلی وچه خارجی باید درصدی برای ریسک گذاشت

میهمان
TITAN-MAN
پاسخ به  هم نام

درود فراوان من هم انجام دادم بسیاری دوستان رو هم وارد کردم همگی هم سود کردیم هنوز هم داریم سود میکنیم ولی این برای امروز هست فرداها چی….

میهمان
Hamed
پاسخ به  TITAN-MAN

سلام
خب الآن پیغامی که توی اپ میاد و نمیزاره grap کنیم برای شما هم میاد ؟
After the quota registration is completed, there will be an opportunity to withdraw the full amount and adjust the VIP level

میهمان
هم نام
پاسخ به  هم نام

سلام
چطور باSRA کار میکنید؟

میهمان
محمد
پاسخ به  هم نام

دودش رفت تو چشم ما که مهر ماه ثبت نام کردم و 200ملیون از دست دادم

میهمان
TITAN-MAN
پاسخ به  محمد

منم همینطور یک میلیارد هم دوستان ضرر کردن

میهمان
term

والا من که ۴ماهه عضوم خداروشکر خیلی دراوردم.هرکی هم تا الان معرفی کردم اونم حداقل سه برابر سرمایه‌ای ک گزاشته دراورده.

میهمان
پانیذ

سلام من هم چند ماهی هست هم خودم هم اطرافیانم در این پلتفرم عضو هستیم و نه تنها اصل پولمون به سرعت برگشته بلکه سود هم کرده ایم و به شدت پیشنهاد میدم
اگر از دوستان کسی راهنمایی و کد معرف خواست میتونید با این ایدی تلگرام با من در ارتباط باشید@******

میهمان
Omid

درود ، آقای مسعود مردیها چرا شما تنها سر نخ را حذف کردید ؟؟!!!
طرف آی دی تلگرامشو گذاشته شما دیلیت کردید الان ما از کجا بفهمیم کی راست میگه ؟؟؟

میهمان
آشنا
پاسخ به  پانیذ

🤣🤣🤣امان از شما نتورکرا . بابا بقران این حرفا برا کسایه ک ندونه بخوای با یکی با علم حرف بزنی جوری میشونتتت سر جات نفهمی از کجا خوردی .جمع کنید با خودتون مردم نکنید این کارو من خودم با ده ها سیستم کار کردم نکنید تورو خدا با سیستم های ک وجود داخلی ندارند نکنید لاکردار ما رفتنشون رو دیدیم ما یه شبه نبودنشون رو دیدیم نکنید

میهمان
محسن
پاسخ به  پانیذ

سلام وقت بخیر میتونید بنده را راهنمایی کنید ؟
۰۹۱۳*******

میهمان
مهتاب
پاسخ به  پانیذ

سلام الان چیشد من ده تومن در sra گذاشتم هنوز سود نگرفته سایت رو بستن الان هم میگن دوباره ده تومن بذار تا ثبت نام جدید انجام بدی اگر این کلاه برداری نیست پس چیه

میهمان
سجاد

سلام ما الان حدود بیست نفر هستیم که تو خانواده **** توی این پلتفرم هستیم و و حداقل دوبرابر مبلغ سهام خود رو برداشت کرده ایم و واقعا دمش گرم خیلی از مشکلات زندگی رو برام حل کرده

میهمان
آشنا

برادر من به شب تا صبح میره پاین اینا تازه کارن نمیدونند چه خبره با تموم سیستم های خارج ایران کار کردم تمام به شب بند نبودند . داخلی ام کار کردم این سیستم با این روند ک داره میده ضایس پانزیه عزیزه من دایمین رو در اوردم کلا یک سالو خوردی استارت خورده 2011کجا بود نه واریز ریالی دارند نه پیگیر ریالی تتر ک پیگیری نداره .ن لگی هست دو ایران نه مدیر عاملی . اینا زخم نخوردند ک نظر چرت میدنند اگه میدونستن چه خبره تا این وضعیت رو میدیدند فرار میکردند ادم باید صفرو یک باشه بگو از علم بگند وعده وعید انقدر گرفتم انقدر میگیرم و بنداز دور. اینا یه زمانیه به فکر بعدشو جواب گو پول مردمشو نکردند

میهمان
محمد
پاسخ به  آشنا

تو چرا داری انقد حرص میزنی
طرف داره میگه پولی که گذاشتمو دو برابرشو برداشت کردم
روند برنامه هم اینطوریه که تبلیغ میبینی بت پول میده
کسی ک مبلغ اولیه رو برداشت کرده چه فرقی میکنه براش که اون سود بعدش از بین بره یا نه
مبلغ اولو برداشته و از این به بعد هرچی برد که نوش جونش
باخت هم که چیزی از دست نداده
مبلغ اولی ک گذاشته رو برداشته

میهمان
علی

درود بر شما. بسیار عالی. ممنون از راهنمایی های خوب شما. بنده هم معتقدم که در این سیستم واژه «ما» هیچ معنایی ندارد و سیاست کاری sra و کلاهبرداری هایی از این دست، سوء استفاده از حس خودخواهی و طمع ذاتی و فطری بشر بوده و اینگونه ساز و کارها، بیشتر جوامع نیازمند و محروم از امکانات اقتصادی و سطح بالای علم و آگاهی را مورد هدف قرار می دهند. مردم عزیز ما باید به این نکته توجه کنند که سودی که از این سیستم حاصل می‌شود بسیار غیر منطقی بوده و قطعاً این سود حاصل سرمایه ها و آورده های سطوح و لِوِل های پایین دستی است. البته من کلی گویی کردم و اطلاعات زیادی راجع به این داستان ها ندارم. باز هم بیشتر تحقیق کنید و دندان طمع را بکشید و همچنین مطمئن شوید سودی که به دست می آورید حاصل دسترنج سالیان سال یک کارگر یا یک راننده و یا یک انسان درمانده دیگر نباشد و همچنین باید بدانید پولی که سرمایه گذاری می کنید صرف انجام چه کارهایی می‌شود. به عنوان مثال شاید سرمایه گذاری ما، یک پشتوانه مالی برای تقویت و رونق سایت های جنایی از قبیل دارک وب و یا اقدامات خرابکارانه و تروریستی و یا توزیع مواد مخدر و غیره باشد. من خودم برای ورود به این سیستم دودل هستم ولی فکر میکنم استنباطم تا این لحظه نشون میده که نباید وارد این بازی شد. ممنون از آقا مسعود عزیز و همه شما هموطنان عزیزم. به امید اینکه هیچ کدوم از ماها دیگه حتی نیاز به فکرکردن راجع به این کارها رو نداشته باشیم.

میهمان
خان
پاسخ به  علی

من یچی میگم برا اون دوست عزیزی ک گفت برداشت ریالی و یا واریز ریالی اولا ک پول ایران بی ارزش ترین پول دنیاس دوما مبادله بین کشورهای مثلا ایران بهترینش‌همین تتر و بیت کوین هست سوما اگه قرار باشه شرکتی در ایران تاسیس کنه یه 24ساعت پلمپ میشه چرا چون مالیتی برای نظام نداره و.دیدم بارهابه مخاطبتون میگی من وکلمه من از منیت خب ک چی بگه آنها مگه نظام ایران تو بورس پول بیش از سی میلیون ایرانیو نابود نکرد رفت پیکارش چی شد شد شکایت کنیم شد حرفی بزنیم نه حالا نشستی با ی مشت ادله بی اعتبار ک اسمش ادله نیست نظر شخصیه و تهمت مردم میترسونی اگه مدرک معتبر و منطقی جور کردی بسم ا..
درضمن شما ویدو هاتو وایرال میکنی یوتب ک ویو بخوره درامد داشته باشی اینم ی نقلب از هم شماس هم از یوتوب ک پول میده

میهمان
عزیز
پاسخ به  خان

دوست عزیز من پنج ساله که تو بازارهای مالی بصورت تمام وقت دارم فعالیت میکنم و با اینجور سایتا و سودای عجیب غریب خیلی زیاد برخورد کردم و کاملا آشنایی دارم. ببین خلاصه بهت میگم اگه فقط جز نفرات اول باشی برد کردی والسلام چون هیچکدوم از این سایتا ماندگار نبوده و نیست! راستی اینم بگم همین sar کانالای تلگرامیش از سمت خود تلگرام کلاهبرداری شناخته شد و همون خانم تینا با دروغ ردش کرد الانم سایت به بهانه آپدیت بسته شده و هیچکس حق برداشت نداره.دقیقا سناریو شبیه به تمام سایتای دیگه داره پیش میره

میهمان
علی کرمی

سلام چرا هر جا دو ریال سود به ملت بدبخت ایران میدن شما و انثال شما بخاطر منافع شخصی خودتون سعی در خراب کردن اون دارید ،بنده خدا من با ۲۰۰ تتر که معادل دلار هست سرمایه گذاری از این ۲۰۰ تتر من خودم دو برابر ازش سود برداشتم که هیچ یعتی من ده ملیون گذاشتم ۲۰ ملیون سود گرفتم . اون ده ملیون هم الان شده ۵۰ ملیون ، اولا که من دو برابر پول خودمو برداست کردم ،حالا ضرر من کجا بوده ، اگه بر فرض مثال حرف شما درست باشه من ضرری نکردم پول خودمو ۲ برابر برداشت کردم ،اون ۱۰ ملیون هم الان شده ۵۰ ملیون که اراده کنم ۳۰ ملیون میتونم برداشت کنم ، مورد بعدی نفراتی که حدود ۸ نفر میشن مت معرفی کردم اصل پولشون را برداشت کردن و سود قابل توحهی هم دلرن ، پس ضرر کجا بوده ،

میهمان
محمد
پاسخ به  علی کرمی

دقیقاااااا حرف منم همینه
والا من و هرکی ک من میشناسم حداقل دو برابر سرمایه اولیه رو برداشته و دیگه ضرری در کار نیس

میهمان
حدیث
پاسخ به  علی کرمی

سلام اقای کرمی امیدوارم پیام بنده روزببینید و پاسخ بدید، الان که سایت و دیترسی بسته شده نظرتون چیه؟ وقتی می‌ گن معاپل سرمایه اولیه تون مجدد سرمایه تزریق کنید تا بتونید کل‌پولتون رو برداشت کنید چی؟ این اصلا منطقی نیست، مثال ۲۰۰ دلار بدهید تا دسترسی باز بشه بتونید ۲۰۰ دلارتان را برداشت کنید، من خودم پول اولیه مو برداشت کردم؟ یه بار هم‌‌سود؟ اما تو طرح auto سرمایه گذاری جدید کردم ۱۰ روزه که سایت بسته شد، حالا می گه پول اشتراک بده تا باز شه،!!

میهمان
علی مردانی
پاسخ به  علی کرمی

آقای کرمی عزیز پولی که به دست اوردی کش رفتن از جیب بقیه بوده و هیچ فرقی با دزدی نداشته احتمالا تا قبل از مسلم شدن کلاهبرداری sra نمیدونستی قضیه کلاهبرداری بوده ولی الان که میدونی خیلی باید به پولت شک کنی و خدا کنه در آینده خوردن چنین پولی یقتو نگیره

میهمان
آرتین

سلام من ی دانشجو بدبخت هستم 3روزه وارد این پلتفرم شده ام ایشالا سود کنم بتونم خرجی دانشگاه و هزینه رفت و آمد و پوشاک و خرد و خوراکم درب بیارم دوست داشتید از کد معرفی من استفاده کنید *******
مچکرم از مقاله شما

میهمان
آرتین

آقای مردیها مثل اینکه ایران زندگی نمیکنید
تعریف نیست واقعیته

میهمان
جوان ایرانی

اون عده ای که میگی تو این شرایط پول پارو میکنن دو حالت دارن: یا دلالن، یا متصل!
من نوعی که علاقه ای به دلالی(کثافت اقتصادی) نداریم و پولش رو هم نداریم و از طرفی به جایی وصل نیستیم که بدون ضامن چند هزار میلیارد وام بگیریم یا مثل طبری رفیقی نداریم که کل لواسان رو به ناممون کنه 🙂 باید سگ دو بزنیم! از اون بدتر اینکه وقتیم با هزار بدبختی کارت میگیره با هزار بهانه سنگ اندازی میکنن!

میهمان
محسن

تمام زندگی جوانان ایران تو همین چند جمله هست ، همه میگن نمیشه !!! یک عده کمی البته زیرک پول پارو می‌کنند
چون پول زیاد هست
اما هیچ کس نیست جمع کنه

میهمان
مسعود

سلام استاد.. اگه امکانش هست در مورد سایتWWW.fomextrades هم یه برسی بکنید.. ممنون

میهمان
سحر
پاسخ به  مسعود

کلاهبرداره سرمایه من به باد رفت منم هدفم این بود بعد یک ماه اصل پول رو بردارم ولی هیچی برنگشت.

میهمان
مانی

بادرودحقیقتش اینه که توی بازاربورس ایران احتمال ضرربیشترازاین برنامست وکلاه بردارترازخیلیهاست تجربه شخصی من اینه که اگه واردشدین بعداز۴۵روزحتمااصل پولتون رابردارید.

میهمان
هم نام
پاسخ به  مانی

بعد از ورود به مدت ۳۸ روز هم اصل پول رو هم سود میده .برداشت کنید وبا خیال راحت ادامه بدید

میهمان
حدیث
پاسخ به  هم نام

دقیقا این اتفاق برای من افتاد، اما امان از طمع، یه طرح جدیدی کذاشت با سود ۵ برابری، ۱۰۰۰ دلار بده بعد ده روز ۵۰۰۰ دلار بگیر، به محض اجرای این طرح سایت برای برداشت بسته شد، حالا اگر می‌خواهید سایت باز شود باید مجدد پول واریز کنید، اگر این طمع را نکرده بودم الان هم پول اولیه مو برداشت کرده بودم هم یه سود بعد دو ماه، ولی با این ۱۰۰۰ دلار اخری خراب کردم همه چی رو، و واقعا نمی‌تونم ۲۰۰ تا دیگه بدم تا ببینن ایا برداشت باز می شه یا نه، طبق گفته دکتر مردیها، بهتر است سرمایه بیشتری از دست ندهم،

میهمان
سعید

آقا مسعود خیلی چرت میگی ۹۰ درصد صحبت هات فقط افکار خودت بود فقط نصیحت بود اگر واقعا از این شرکت ها اطلاع داری فکت بیار نه اینکه افکار و باور های خودت را بخوای به دیگران تحمیل کنی فوق العاده حالم به هم می‌خوره از اینجور افراد متاسفانه در جامعه ما زیاد هستند و از قماش بسیجیان و غیره هستند اینجور افراد به قل قرآن اعمال هر امتی را به چشمشان زینت دادیم موضوعی که به چشم تو زینت داده شده و تو داری از پشت آن تیپ رنگی عینک خود می‌بینی را به دیگران تحمیل می‌کنی برای کسی که چنین عینکی بر چشم دارد. بله حقیقت همان می‌شود که می‌بیند نه میشود بگوی این (باور عینک) اشتباه هست نه میشد بگوی درست هست به قل امام علی مراقب فکرت باش که گفتارت می‌شود مراقب گفتارت باش که رفتارت می‌شود مراقب رفتارت باش که عادتت می‌شود و مراقب عادتت باش که شخصیتت می‌شود یعنی باورهات ان تیپ عینکی اینگونه شکل می‌گیرد با تکرار و همان اتفاق برایت می‌افتد و میبینی

میهمان
shima ...

خوشحالم که افراد اگاهی مثل شما دیگران رو از راه اشتباه برمیگردونند. این عزیزانی که سود رو فعلا دارند برداشت میکنند فقط به این نگاه میکنند که خب خودشون سود کردند و تمام . حالا نهایتا سرمایه اولیه رو میکشن بیرون و با سودش کار میکنند که استرسی نداشته باشند. اما کدوم سطح از زیر مجموعه هاشون قراره یک روزی با پول حاصل از دسترنجش با خاک یکسان بشه مهم نیست. هنوز چوب اینجور شرکت هارو نخوردند. پول هم که شیرینه دیگه حرفی برای گفتنن و مغزی برای فکر کردن لازم نیست. من پیشنهادم به این عزیزانی که انقدر فکر میکنند بقیه میخوان فقط جلوی پیشرفت اینارو بگیرن اینه که فقط و فقط با یه پول بادآورده وارد این نوع سرمایه گذاری ها بشید اگه خیلی اصرار دارید این شرکت ها خوبن. و از لحظه ای که اونو میزارید از دست رفته بدونیدش اگه تونستید بپذیرید بزارید بمونه یا سود میکنید و حالشو میبرید یا نهایتا ضرر که بازم بنا به تصمیمی که داشتید چیزی از دست ندادید.

میهمان
خان

جوابشو بده میگه منطق و علت نادرست بودنش چیه بهش میگی هراندازشو دوست داشتی توجه کن بعد خودتو میزنی به گیجی که من متوجه نشدم ی بچه دبستانی هم فهمید ایشون چی گفت ،بماند.داری میگی مخاطبان کانالش فیکن پس برنامه کلاه برداریه هرچیزی منطق داره منطق درست بیار قبول من ده ها برنامه شرکت دیدم که هم داخل ایران مجموعه داشتن هم نداشتن و من نپذیرفتم چون تحقیق کردم چون توجیح و ادله مناسبی برای درامد نداشتن برنامه ای هست ک درامدش خیلی نجومیه و الان درحال کاره ولی معلومه کلاه برداریه چرا چون از تو هیچ چیزی نمیخواد فقط شارژ کیف پول و بازوی راست و چپ در مقابل چی. و چه چیزی من درامد دارم من ایمیل زدم به امازون و این برنامه رو اصلا تکذیب نکرد

میهمان
احسان
پاسخ به  سعید

برادر بزرگوار من کاری به حرف این و آن ندارم ولی خودن یه کاغذ و قلم دست بگیر وحساب کتاب کن برا ۵۰ نفر یا ۱۰۰ نفر این سود با این روش معقوله

میهمان
mr.ali

سلام و درود صحبت های شما کاملا درسته اما به همه ی کسایی که وارد شدن همون اول هشدار داده شده که امکانش هست شما نفر اخر باشین و فردایی برای پولتون نباشه منتها همه نفرات قبلی را میبینند و ریسک میکنند

میهمان
هم نام

در هر سرمایه گزاری چند درصدی ریسک هست .برای ورود به sra بایداول یک پول اضافه داشته باشید ..چیزی مثل طلا و…نفروشید.دوم ببینید قدرت وتحمل شما نسبت به از دست رفتن چقدر پول هست ۵ میلیون ۱۰ میلیون و….

میهمان
علی

بسیار عالی من هم تأیید میکنم چون برای خودم هم این اتفاق داخل نتورک مارکتینگ و شرکت EBL این افتاد و همه من رو مسئول دونستن و از من طلبکار شدن.

میهمان
Majid

سلام آیا برای برداشت پول باید زیر مجموعه عضو کرد

میهمان
رضا
پاسخ به  Majid

خیر

میهمان
میلاد

سلام استاد من تجربه شخصی خودم رو میگم تا دیگران بخونن و بعدش دیگه تصمیم با خودشونه. من یکی از قدیمی ترین افرادی هستم که به اس ار ای پیوستم با دست خالی. و متنفر بودم از کاسبی که داشتم. که حتی خرج زن و بچه ام رو هم نمی‌داد. نصف کل داراییم رو که حدود پونصد دلار میشد گذاشتم تو این کار. با فرض اینکه پولم رو آتیش زدم. و به همین هم اکتفا نکردم و با هر هر بدبختی بود در عرض سه ماه داراییم رو به چهار هزار دلار رسوندم. و خداروشکر تا حالا سود خوبی گرفتم. ولی از اینجا به بعد داستان عوض شد. طمع کردم و صد ملیون از سودی که به دست آورده بودم رو بردم داخل یه پلتفرم دیگه. دو شب پیش بود. و الان اون صد ملیون نیست که نیست. البته بیخیالش هستم چون صابونش رو به تنم مالیده بودم. آخر حرفم اینه، اگه میخواید ریسک کنید معنی واقعی ریسک رو درک کنید و قبل از ورود به این برنامه ها رسما بیخیال پولتون بشید. من دیشب صد ملیونم نبود ولی خیلی راحت خوابم برد.

میهمان
رضا
پاسخ به  میلاد

هست .بازم دقت کنی هست.منم فکر کردم نیست ولی بود

میهمان
وحيد

سلام من هم تازه وارد شدم ٢٠٠تتر كه دادم ٣٦تاش هديه داد روزي ٤تا٨ دلار متغيير بهت ميده بايد وقت بزاري چندتا محصول امازونو لايك كني تا ويو بخوره و محصولش بياد بالا به هرصورت وقتي بازگشت سرمايت كمتر از يكماهه معقوله بنظرم برداشت كني تا يه وقت مشكلي پيش بياد ادم متضرر نشه لااقل
*******
اين كد موقع ثبت نام وارد كنين تا ٣٦ دلار جايزتون دريافت كنين پاينده باشين

میهمان
نیما

من درباره موارد دیگع هیچ صحبتی ندارم ولی در باره این یک مورد، ایت سودی که میده یه منطقی داره(که البته با توجه به روندب که ما طی میکنیم برای دریافت این سود زیاد ولقعی به مظر نمیرسه) ولی منطقش اینه که ما لایک نمیکنیم محصولاتو، بلکه ما با پولی که گذاشتیم داریم خرید میکنیمو اون فروشنده سوم شخصی که محصولشو تو آمازون گذاشته به ازای این خرید سوری ما بهمون سود میده که یه بخشیش به خودمون میرسه یه بخشیش به پلتفرم sra و در حقیقت ما داریم آمازون رو گول کیزنیم نه این که باهاش همکاری کنیم چون که اون فروشنده که حدا از امازونه وقتی توسط این کار ما نرخ فروشش میرع بالا از امازون مزایایی میگیره و محصولاتش به بقیه بیشتر نشون داده میشه، در نهایت خلاصه بخوام بگم دلیل این سود بالا اینه که ما هر بار با کل پولمون یه سرمایه گذاری چندثانیه ای میکنیم و کل پولو خارج میکنیم که خیلیم حزئیه سودش درحد ۳۰ صدم درصد، یعنی سی در ده هزار، ولی وقتی این کار هی تکرار میشه زیاد میشه این سود

میهمان
نیما

اگر این طور باشه به نظر شما منطقیه؟

میهمان
نیما

یک لحظه این رو رها کنید
من به شما میگم بیا توی سایت دیجیکالا محصول منو بخر من پولتو به علاوه ۳۲ صدم درصد بهت برمیگردونم ولی محصول برات نمیفرستم شما ام جایی گزارش نکن که من محصول نفرستادم برات
آیا این سود منطقیه؟ ۳۲ صدم درصد
یعنی به ازای هر یک میلیون تومنی که خرید کنی من سه هزار و دویست تومن بت میدم، این سود منطقی نیست؟

میهمان
محسن
پاسخ به  نیما

سلام
چرا انقد راحت گول میخورید؟
مگه امازون احمقه
موقع خرید شما ادرس ارسال باید بدین؛ پول جنس کامل به حساب امازون واریز بشه
تازه بعدشم کلی قوانینه کنسلی داره
واقعا فک کردین شما دارین یه جنس رو میخرین!!!

میهمان
مال باخته
پاسخ به  نیما

چاکر اقا نیما

هنوز هم دارید سر آمازون کلاه میگذارید و به نرخ فروش فروشنده اضافه میکینی و درصد خییلی خیلی جزئی از سودش را میگرید ؟؟؟

میهمان
نیما

ما در حقیقت ۲۰۰ دلار برای اون فروشنده نداریم نداریم ما هرباری که خرید میزنیم ۲۰۰ دلار به نرخ فروشش اضافه میشه و این یعنی توی ماه ما حدود ۴۰۰۰۰ دلار به نرخ فروشش اضافه کردیم که یه درصد خیلی خیلی خیلی جزئی از سوذی که این اتفاق براش داره رو به ما میده

میهمان
محسن
پاسخ به  نیما

آقا سایت امازونه،قیمت جنس مشخصه،روش خریدشم مشخصه،عینه دیجیکالاست
سایت ebay که نیست که بخوای پیشنهاد قیمت بدی،مثل دیوار
لا اقل این سناریو رو با ebay میگفت،منطقی تر بود
واضحه سایت هرمیه

میهمان
andia

سلام وقت شما بخیر مطلبی که راجب این برنامع نوشتید کاملا درسته به دلیل اینکه یکی از اشنایان خیلی نزدیک به من این کارو رو با سرمایه زیادی که در این برنامه گذاشت شروع کرد و اما نتیجه ایی جز زیان دربر نداشت _نکته ایی ک وجود داره این هست که شخص نمیتونه کله پولش رو بیرون بکشه و گاه ممکنه که برنامه دیگه برای شخص کار نکنه..

میهمان
andia

دقت کنید که پول در اوردن اونقدرا هم که فکر میکنید راحت نیست🙂وقتی کله سرمایتو نتونی از توش یه زمان بکشی بیرون یعنی چی؟

میهمان
پانیذ
پاسخ به  andia

اون احتمالا برنامه دیگه ای بوده هر کی وارد sraشده نه تنها اصل پولش بیرون کشیده بلکه سود هم کرده

میهمان
Aboli

سلام خدمت دوستان و بزرگواران ایران زمین
حقیقت اینکه بنده تمامی کامنت ها و مقاله استاد مردیها رو مطالعه کردم. ادعای موجودیت وبسایت از سال ۲۰۱۱ کاملا کذبه و حتی توی موتور جستجوی Wayback هم هیچ اثری قبل از ۲۰۲۲ پیدا نمیشه. اما جالبیه ماجرا از اینجا شروع میشه که این برنامه فقط یک سایت برای بازدید نداره!
همچنین فقط یک نوع برنامه هم وجود نداره!
به طور مفهوم تر، دامنه های قابل دسترسی این سایت تقسیم میشن به تعداد ریجن هایی که این برنامه در اونها کار می‌کنه. این برنامه در ۶ تا ریجن کار می‌کنه که هر کدوم دامنه و برنامه مختص خودشون رو دارن. ریجن هااز این قرارن:
۱.آمریکای شمالی
۲.آمریکای جنوبی
۳.اروپا
۴.آسیا
۵.آفریقا
۶.اقیانوسیه
آدرس دامنه های این وبسایت ها حقیقتا در دسترس من هم نیست ولی امروز تصادفا تونستم از تبلیغ های داخل برنامه، یکی از دامنه ها رو پیدا کنم که آدرسش به این شکل هستش:
https://sales-ra7.com/
که دقیقا مشابه آدرسی هست که استاد مردیها در مقالشون بهش اشاره کردن:
https://sales-ra2.com/
حالا میفهمیم که این برنامه امکان وجود از سال ۲۰۱۱ رو داشته چون فقط همین یک دامنه نیست که در حال کاره.
در نهایت اگر شک خودمون رو از دامنه و ادعای شرکت بر داریم میرسیم به بخش های دیگه:
. سود دهی بسیار زیاد
. ویدیوی تبلیغاتی ساخته شده با هوش مصنوعی که در حال جعل گفتگوی مجری شبکه CNN.COM هستش!
به نظر خودم کامنتم یه مقدار ناکامله که استاد هنگام جواب دادن به کامنت تکمیل ترش میکنن
سرافراز و ثروتمند باشید 🙂

میهمان
شهربار

بنظرم شرکتی که سود بدون پایه واساس پرداخت می کند و جز یک پلتفرم خالی بدون شماره تماس و آدرس درست در اختیار مردم نمی کذارد پانزی است.
و پانزی از نظر علم رباضی در بک‌نقطه باید پایان یابد.پانزی یعنی از افرادی که جدید عضو می شوند پول گرفته به افراد بالای جدول که عضوهای اولیه هستند پرداخت می شود.
بدون شک اسم این شرکت بزودی در شرکت های اسکم دیده می شود.

میهمان
Amir

سلام مقاله شما خیلی مفید بود و من تمام حرف های شما رو تایید میکنم اما یکی از دوستان من ۱۰۰۰ دلار گزاشته داخل سایت و بعد از ۲الی ۳ ماه بهش حداقل ۲۵۰۰ دلار داده

میهمان
منصور

سلام، جناب مردیها مشخصه که شما مرد با وژدان و خدا شناسی هستین، وبا استدلال و منطق صحبت میکنید،، یک زمانی مثل شما فکر میکردم ولی منطق در من بسیار تغییر کرده ، بانکها در ایران سالیانه ۱۵ الی ۲۰ درصد سود میدهند نه ماهیانه ۲۰ درصد،، در واقع حکومت مثلا دینی ما، فرصت داشت در همه این سالها روشها و ایده هایی را برای شریک کردن مردم برای درآمدثابت و حتی اندک در بورس و تمامی شرکتهای تولیدی بزرگ و صادراتی و بخصوص( نفت ) داشته باشه، و ولی در حال حاظر با بی ارزش شدن پول ما، رفتن در چنین سایتهایی و درآمد ۲ الی چند دلار روزانه برای من ایرانی جالبه و برای خود این شرکتها و سایتها این مبلغ پول بسیار ناچیزیه، پس با خیانت و کلاهبرداریهای علنی که در جامعه خود ما و حقوق من کارگر و کارمند که در حق مردم کشور ثروتمند ایران من شده ،، و با بازی بالا و پایین شدن دلار و سکه در مملکت من که پس انداز بانکی من یک شبه نصف و کمتر میشه معنی کلاهبرداری و منطق الان دیگه تغییر کرده …..و من مجبورم با پول اندک ریسک چنین کاری را در سایتها بپزیرم،

میهمان
Kimo

سلام من دیشب 100دلار تو این برنامه sraواریز کردم هذیشو هم داد ولی نمیدونم چطور باید برداشت کنم مرحله اخر برداشت یعنی رمز برداشت ک برسم و وارد میکنم میگه باید با مشتری تناس بگیری و قبول نمیکنه برذاشت انجام بدم کسی میتونه کمکم کنه لطفا karim*******@gmail.com

میهمان
فرزاد
پاسخ به  Kimo

سلام پول به مدت ۳۵ روز بلوکه میشه نمی‌توانی برداشت کنی .بعد ۲۳ روز میتوانی سود پول را برداری.باید یه صراف داشته باشین که پول را انتقال بده تو صرافی بعد از آنجا انتقال بدین به حساب.یه برنامه صرافی نصب کن

میهمان
Kimo

جناب اقای مردیها شما ی سایت یا آپ مورد اطمینان معرفی کنید لطفا ک بشه توش مقداری درامد داشته باشیم

میهمان
محمد علی نجفی

برادرم آقای مردیها استادم مگه بورس ایران چیزی بهتر از این واقعه بوده ؟ بعد از ریزش بورس مگه تعدادی از آقایون شرکت صوری ثبت نداده بودند و پس از در اوج قرار گرفتن سهام آنها را خالی کردند و رفتند . یادمه میگفتند که فلان شرکت فقط یک حصار دور یک زمین کویریست‌ و یه سگ نگهبان دارد که سهامش را به بهای گزاف رد و بد کردند و سپس در اوج قیمت تخلیه کردند .
عزیزم گاهی اوقات که توی کشورهای جهان سوم مثل ایران یه منزل حقیر و مخروبه توی روستاها میشه ۳ میلیارد تومن و یه خودرو ساده هم ۱ میلیارد تموم میشه و متوسط حقوق یه جوانی که اول زندگی نیاز به این دوتا داره هست ۱۰ میلیون تومن و آن جوان باید برای ۴ میلیارد تومن ۴۰۰ ماه کار کنه که میشه ۳۳ سال یعنی اگر زرنگ باشه در سن ۲۰ سالگی مشغول بکار شود . میتواند در سن ۵۳ سالگی یه آپارتمان مخروبه و یک خودرو ساده داشته باشه تازه اگه تورم اقتصادی مملکت ثابت باشه که متاسفانه همیشه اضافه حقوق سالیانه تقریبا نصف نرخ تورم بوده و در این زمینه در حال پس رفت بوده ایم . استادمن عزیزمن با این تفاسیر جوانان حق دارند که جذب این کلاهبرداری ها و شیادیها بشند یا نه
عزیزم چه بورس چه ارض مجازی و چه خرید و فروش دلار و طلا و چه شرکتهای هرمی در آخر هر مرحله ثروت یه عده ای از آدما پیش یه عده دیگه میمونه و تعدادی به نون و نوا میرسند و اونهایی که اهل رانت هستند و وابستگان بیشترین سود را خواهند برد و تعدادی هم از مردم عادی شاید شانس روبه آنها کنه و فقط گلویی تر کنند .
همیشه بدبختی ما آدما از اینه که پول نداریم و تمام جنبه های شخصیت با پول سنجیده میشود چون از همان کلاس ابتدایی توی گوش ما وزوز کرده اند که علم بهترست یا ثروت و باید آن معلمی که این موضوع انشا را در پای تخته سیاه نوشت همان سالها به دار آویخت چون ثروت را ملکه ذهن کودکان قرار داد
ای کاش میگفت راه زندگی از کجا میگذرد
ای کاش میگفت در طفولیت به دنبال کودکی و در کودکی به دنبال جوانی و در جوانی به دنبال میانسالی و پولدار شدن نباشید که مجبور شویدسلامت را خرج همه اینها کنید و دست آخر در زمان پیری همه ثروت خود را بدهید که سلامتی را بدست آورید مثل اسب اساری دور خود بگردید ای کاش میگفت حتی با یک لقمه نان خالی درست زندگی کنید و همه لحظات را شاد شاد شاد سپری کنید .
با عرض معذرت از محضر استاد

میهمان
هم نام

سلام ، یکی از دوستان چندتا از مراحل ثبت نام رو رفته، مثلا ویدیو از خودم ، شماره کارت و عکس کد ملی و جیمیل اگه باید حذف کنم یعنی از دسترسشون خارج کنم بگید ،خب شد قبلش به اینجا سر زدم ولی خب هنوز واریز نزدم ، ولی این مدارکو که گفتم در اختیار سایت قرار داد ، اگه مهم نیست که هیچ اگه مهمه لطفا بگید چیکار کنم

میهمان
مصطفی احمدی

خب
سلام خسته نباشید
عرصم حضورتون که منم‌امروز دیدم و وسوسه شدم و چون گفته بودن سایت خارجیه و چمدونم آمازون و فلان به داداشم که آمریکاس گفتم یه تحقیقی بکن که اگر واقعیه ثبت نام کنم
گفت همچین چیزی وجود نداره
توی آمریکا در بهترین شرایط ۱۰درصد در طولانی مدت سود میدن
گفتم‌پس این سودا که میدن چیه؟
گفت خودت باشی میای کلاه دو نفر رو برمیداری و میری؟
تازه اونا تورو میشناسن
یا صبر میکنی اینقدر زیرشاخه جمع بشه که دیگه هیچکسی تورو نشناسه و همه گیر بشه و یهو چندین میلیارد برداری و بری؟
گروه تلگرامی که من دیدم هفته پیش ۲۰۰نفر بود ،این هفته شده ۹هزار نفر حالا فکر کنید چنتا ازین گروها وجود داره؟
تا یک ماه دیگه این گروه به چندهزار نفر میرسه؟
هرنفر ۵میلیون بزارن
شخصی که به من معرفی کرده بود کوچیکترین عضو خانوادش ۷سالش بود ۵میلیون واسه اون حساب باز کرده بودن
یعنی کمترین مبلغ ۵تومنه
۱۰۰نفر ۲۰۰نفر ۱۰۰۰نفر سود میکنن و یهو همه گیر میشه و سیل پول وارد این حساب میشه و….هیچکسی ام شخص اصلی رو نه میبینه و نه میشناسه
نوش جونتون هرچی سود کردین
ولی اولا پولی که لازم ندارین رو بزارین تو این کارا دوما در اولین فرصت اصل پولتون رو خارج کنید
منکه به داداشم گفتم ،گفت اگه این کار رگ و ریشه درستی داشت خودم ۲۰۰هزار دلار میزاشتم توش و میخوردم میخوابیدم
هیچکسی نمیدونه کِی قراره صبح بیدار بشه و ببینه هیچ پولی درکار نیست
در اولین فرصت اصل سرمایه خودتون رو خارج‌ کنید
پولی رو وارد این‌کار بکنید که بود و نبودش صدمه به زندگیتون نزنه
خوشحالی و پولداریتون آرزومه

میهمان
محمد
پاسخ به  مصطفی احمدی

پدر بنده ۹ ساله امریکاس و در امریکا هیچ بانکی بابت پولی ک شما میذاری تو بانک بهت سود نمیده
میتونم بدونم اینارو از کجا میارین؟
من هیچ برنامه و سایتی رو تایید یا تکذیب نمیکنم اما دروغ هم چیز قشنگی نیس

میهمان
09308300***

سلام دوستان من و خانوادم چندین ماه هست داریم کار میکنیم
به معتبر بودن این برنامه شکی نیست
من خودم تمام چم و خم این کار رو از برم
سفره این اقا مسعود هم به زودی جمع میشه
خیالتون راحت
با تشکر از اقا مسعود

میهمان
سمیرا
پاسخ به  09308300***

سلام من ادرس ولت رو اشتباه وارد کردم
اون قسمت ک باید ادرس ولت رو بزنم رمز ولت رو زدم و ادرس اشتباه ثبت شد .چطور میتونم ولت جدید درست کنم؟رمز تراکنش رو هم وارد میکنم میگه بیش از حد وارد شده
میتونید بمن کمک کنید؟

میهمان
پرستو
پاسخ به  09308300***

سلام خواستم بگم سفره ی اقا مسعود جمع شد یا اقای علیرضا ***** و خانومشونو بقیه؟؟
من تو این کار ۱۰۰ میلیون ضرر دادم فکرشم نمیکردم یروزی تو سن ۲۱ سالگی ورشکسته بشم😐💔

میهمان
Ana
پاسخ به  09308300***

شکی نیست؟ پس چرا پولمون رو بلوکه کرده و هی پول میخواد هان؟

میهمان
حسن صفری

سلام وقتتون بخیر،اقا من همه کامنت هارو خوندم، به یه نتیجه رسیدم،هر کسی که گفته بده و نکنید خودشون اصلا تو این کار سرمایه گزاری نکرده بودند، و تمام کسایی که سرمایه گزاری کرده بودن موفق و راضی بودن ، من اتفاقا با کلی تحقیقاتی که کردم سرمایه گزاری کردم، ۱۰۰۰ دلار یا حالا تتر سرمایه گزاری کردم و همون شب که من سرمایه گزاری کردم ۲۵۰ تا از اتر هامو بهم داد ، و تو این دو سه روز شده ۳۰۰ تتر، ینی من ۵۰ ملیون گزاشتم و تو دو روز اول ۱۵ ملیون از پولم رو برگردوند، وقتی پنجاه میلیونی که من سرمایه کردم و برداشت کنم، دیگه من پولی اون وسط ندارم،تا جایی که سود میده دمش گرم، اگه کلاهبرداری هم بکنه که من پول اصلیمو برداشت کردم و برام اهمیتی ندارد سایت چه موقعی میخاد چه کاری انجام بده

میهمان
حدیث
پاسخ به  حسن صفری

اقای صفری من هم شرایط مشابه شما رو داشتم، لطفا صادقانه بگید در طرح invest و‌ auto وسوسه نشدید مجدد سرمایه گذاری کنید؟ چون من هم سودمم برداشته بودم اما وسوسه شدم و مجدد پول جدید تزریق کردم و الان دسترسی بسته شده و می‌گن اگر پولتون روزمی‌خواید همون قدر مجدد باید اصافه کنید،

میهمان
گلی

والا من دیروز وارد این پلتفرم شدم اینقدر دوستم وسوسه کرد….ولی الان مردد هستم

میهمان
هم نام

در حال حاضر بازار داغی داره ترس شدید داره و احتنال جعل و کلاهبرداری هم هست توش ولی مسئله اینجاست که بنده یکماه هست با ۵۰ میلیون وارد شدم ودر ۳۰ روز حدود ۶۵ میلیون برداشت کردم اصل پول هم که هست .ببینید از اینجا به بعد اگر هم کلاهبرداری باشه زیاد دیگه مهم نیست چون اکثرا اصل پول خودشون تو قالب سود برداشت کردن

میهمان
فرزاد

آقا ما که پول گذاشتیم اصل را گرفتیم .سود هم داریم میگیرم .حالا شما چی میگی داداش

میهمان
محمدرضا

برنامه کلاهبرداری هست
چرا ؟ به این دلیل
الان برنامه به طرح جدید آورده به اسم svip
که در اول اولش میگه بیا تو ۵ میلیون پول بده یک اکانت یکساله بگیر و ۱۴۰ میلیون یکسال درآمد داشته باش ، همینجاست که آدم مشکوک میشه
۵ میلیون بده در عرض یکسال ۱۴۰ میلیون بگیر
تعجب آور نیست؟

میهمان
پانیذ
پاسخ به  محمدرضا

اصلا چون کلاهبرداریه باش حال میکنم
دمش گرم
عجب کلاهبرداریه خوبیه

میهمان
am3357776

سلام دوستان تو رو خدا اگه کسی میتونه کمکم کنه بهم بگه
من وقتی وارد sra شدم اصلا دست به ولتم نذاشتم ولی موقع برداشت دیوم که یک ولت انتخاب شده و با کیف پول صرافی همخوانی نداره به تینا و ادمینشون گفتم جوابمو درست نمیدن
تو رو خدا کمکم کنین و اینم بگم اصلا نمیشه ولت sraرو تغییر داد😭😭😭

میهمان
پانیذ
پاسخ به  am3357776

سلام این یه مشکل خیلی سادست که به راحتی نمایندت می‌تونه توسط خانم تینا حلش کنه

من هم خودم تجربش رو داشتم هم یکی از دوستانم

میهمان
علی خان

داش من یه چیزی بگم
من کامنتا رو خوندم و یسری هاشون خیلی مشکوک بود . خیلی ها یسری جمله ها رو عینن راجب سود تکرار میکردن و هی عدد و رقم میوردن که اره من انقدر گذاشتم انقدر برداشتم … حس میکنم اینا اکثرا فیک هستن و عمدا اومدن تا اعتماد مردم جلب کنن..به کامنتا خودت دقت کن همش میگن۲۰۰ تا گذاشتم انقدر داد فلان و بهمان..همش توضیح سودشونو میدن ولی اونی که انقدر پول برداشت میزنه الان در حال عیش و نوششه ن اینکه دلش برا کسی بسوزه هی بخاد بقیه رو پولدار کنه.
من اگه شک نداشتم سر همین کامنتا الان شک کردم بهشون

میهمان
saeed

با سلام استاد عزیز
کار شما بسیار خداپسندانه هست
زندگی یک نفر رو هم که نجات بدین رسالت خود رو اجام دادین
خدا خیرتون بده

میهمان
Meysam

Sra آمازون رو یه نفر از آمریکا به من معرفی کرد و گفت چند ماهی هست که مردم اونجا دارن ازش کسب درامد می کنن. حالا با توجه به مقاله شما آدم شک میکنه که ثبت نام بکنه یا نه

میهمان
Sajad

درود
جناب درمورد شرکت pcoin یا pumacoin نظری دارید این روزها خیلی سرمایه گذاری های نجومی میشه لطفا راهنماییم کنید ممنونم ازشما

میهمان
Omid

سلام و عرض ادب دوستان من چند روزه با این سایت آشنا شدم و طبق تحقیقاتی که انجام دادم شما حداقل از ۱۰۰ تتر میتونی واریز کنی و به مدت ۱ سال اصل سرمایه رو نمیتونی برداشت کنی! و سود ۱۰۰ تتر شما در ماه از ۶۰درصد تا ۱۲۰ درصد متغیر است! و نکته اخر اینکه موقع برداشت سود،حدود ۱۰ درصد مالیات کم میشه از مبلغی که میخوای برداشت کنی.

میهمان
معین صادقی

به نظر من برنامه خوبی.هم مطمئن و هم سودهی خوب.تواین دوره زمانه۵میلیون پولی نیست که بخوای بخاطرش ریسک نکنی.این کد ۸۹۵***** دعوت منه.هرکی دوست داشت بزنه وهدیه دریافت کنه.

میهمان
مال باخته

از اولم مشخص بود طرح کلاهبرداری پانزی هست . با توجه به مسدود کردن موقتی برداشت و طرح 50 درصد سود برای ایجاد حساب جدید
احتمالا امروز فردا برنامه جمع خواهد شد

9/8/402

میهمان
مسعود

سلام
اقا درسته من هم پول گذاشتم بعدش پول خودمو برداشتم الانم کلی سود کرده بودم که فعلا بسته شده

ولی یه ریسکه
اونایی که اوایلش که تازه بازمیشه میان به پول و سود کلان میرسن
ولی وقتی جایی خوایتن چمعش کنن یاببندنش که کسی خبر نداره
پس اونایی که قبل بسته شدنش پول گذاشتن پولشون رفته این که دیگه سخت نیست
یعنی اینجو بگم ازونی که ته صفه پول گرفتن مقداریشو دادن بمن
پس کی ضرر کرده کی سود کرد؟
من سود کردم همسایمون ضرر کرده
کل داستان اینجوریه

میهمان
کاربر

سلام خدمت عزیزان
ظاهرا امروز فاز اول جمع شدن برنامه زده شده و بسیاری از حساب ها مسدود

ظاهرا کاربران برای ادامه باید مجدد پول واریز کنند

میهمان
مسعود
پاسخ به  کاربر

گفتن دوسه روز اینده باز میکنن
رو خودشم که واردمیشی تبلیغ کنی نوشته درحال تسویه حساب اخر سال هستیم
ینی داریم به اونایی ک ۱۵۰ روزه عضو شدن جایزه ویژه میدیم😄😄😄

میهمان
H.k

سلام من تازه وارد این اپ شدم اصن نمیدونستم چ خبره الان این پیامو دیدم میشه کسایی که تو این sra فعالیت دارن بگن این یعنی چی
تخصیص سفارشات تمام شده.
وشرکت در حال حسابرسی می‌باشد.
وهمه باید منتظر اعلام خبر نهایی باشیم.
تا بتوانید سود سهام های خود را دریافت کنید.

در2023پایان زمان قرارداد هاست وپایان زمان سفارشات برای سال 2023 است
2کار میتوانید انجام دهید

1.اینکه دست از کار بکشید تا سود سهام ها داده شود.
2.اینکه هر عضو جدید که ورود بزند با خریداری طرح اتوماتیک و بقیه طرحهاسود سهام کسب کند.ودر پایان 2023دریافت کند.

میهمان
افسانه

سلام این سایت امروز بسته شد و پول کلی آدم بیچاره خورده شد

میهمان
محسن
پاسخ به  افسانه

نه دیگه نگین کلی آدم بیچاره همه کساییکه نوشته بودن به طمع و حرص پول بیشتر و بدون زحمت اینکارو کردن و خب هر چیزی یه تاوانی هم داره همه کساییکه نوشته بودن دستشون تو جیب بغل دستشون ( زیر مجموعشون ) بود یعنی سود کساییکه قدیم وارد شدن دقیقا همون پولی بود که آدمای جدید وارد میشدن و پول میذاشتن واسه ثبت نام
ما خودمونم به خودمون رحم نمیکنیم دقیقا عین یه جنگل
مطمئن باشین هر پولی که دراومده باشه از این راه به دلیل مفت بودن از یه جای دیگه مث مریضی و … میزنه بیرون
متاسفم از اعماق قلبم واسه امثال کساییکه نونشونو تو این وضعیت مملکت از جیب هموطنشون دزدیدن
بله دزدیدن درست خوندین
متاسفم واسه همشون
😑

میهمان
سید

یکی از دوستان از من راهنمایی خواست من هم در هم نت فقط مقاله شما را دیدم. من خودم پنج ساله با شرکت ****** کار میکنم و ماهی تقریبا ** درصد بهم سود و میده ولی واقعا تشخیص اینکه چه شرکتی پانزیه کار سختیه و امیدوارم دوستان با تحقیق بیشتر وارد این نوع شرکت ها بشن

میهمان
خانم کرمی

ومتاسفانه همین شدکه آقای مردیها گفته بودن امروز تیرخلاص رو زدن وتمام حسابهای sraقفل شد کلاهبرداری محض بود

میهمان
خانم کرمی

درتاریخ ۱۰آبان ۱۴۰۲ پلتفرم بسته شد وتمام حسابها صفرشد

میهمان
خانم کرمی

ومتاسفانه شد آنچه که نباید میشد☹️☹️

میهمان
علی

سلام، اس ار ای دو روزه در تاریخ 1 نوامبر 2023 نابود شد و سرمایه مردم به باد رفت، این موضوع جهانیه، پاکستان، مصر، ایران و… بدرود

میهمان
نیما

کلاه برداری بود ، قابل توجه دوستانی که در مورد یک مقاله که مشخصه داره منطقی صحبت میکنه و بی طرفه و نفعی برای خودش نمیخواست موضع میگرفتن

میهمان
محمد

سلام .من ۵ روز پیش ثبت نام کردم و الان ۲ روزه سایت بسته شده و میگه ۲۰۰دولار بریز تا حسابت باز بشه و سود خوبی برداشت میکنی و از این حرفا .چیکار کنم کسی میدونه چی به چیه

میهمان
امید

سلام جناب مردیهای عزیز
اون عزیزانی که گفتند خوبه چرا الان نمیگن سایت کلاهبرداریش رو کرده و الان هم قفل شده و گفته سه روز وقت دارید دوباره ده ملیون سرمایه گذاری کنید وگرنه همه سرمایه گذاری قبلی از دست میره / بله نفرات اول سود کردن تا ناخودآگاه برای اونها تبلیغ کنند و مشتری جمع کنند مردم بیچاره و زیر فشار اقتصادی ما هم که دنبال یه راه باریکه درآمد میگردند خیلی سریع طمع کرده و توی دام افتادن مقدار زیادی سرمایه به باد رفت
که اگر همین داخل دور هم جمع میشدن میتونستن باهاش چند تا کارخونه راه‌اندازی کنند و عمرشون راحت باشند

میهمان
حمید

ممنون اطلاعات جامع بود

میهمان
میهمان

خداحافظ sra

میهمان
امید

لطفا در مورد woolworths هم اگر امکان داره راهنمایی کنید

میهمان
محسن

سلام من که ضررر کردم و دوس ندارم دو نفر سود کنن ۲۰نفر ضرررر پس گول نخورید

میهمان
پانیذ

سلام دوستان
چرا بعضی ها اینقدر ساده این و با وعده وعید های دروغ باز هم تصمیم به واریز وجه دارید؟
مگه تا الان به وعده هاشون عمل کردن که از این به بعد عمل کنند؟
این مجموعه کاملا پانزی هست و اگر دیگه عضو جدید نگیره نمیتونه درآمدی داشته باشه تا به شماها سود بده، یکم با عقلتون بسنجید و تصمیم بگیرید

میهمان
هم نام

هرجا خواستند پول واریز کنید، نرید.
حتی سایتهای فریلنس و…
اونا باید از روی درآمد شما، با توافق درصدی بردارن
متاسفانه عدم دسترسی ما ایرانیها به خیلی سایتها باعث فریب خوردن میشه مثلا همین آمازون باید حتما ثبت نام کنی و حتما شماره تلفن بدی که از ایران رو قبول نمیکنه
حالا بستن کلودفلر هم مزید بر علل

میهمان
هم نام

لطفا سایتش رو بعنوان کلاهبرداری به گوگل گزارش دهید
تو صفحه safebrowsing.google.com
آدرس سایت و علت رو کلاهبرداری مالی بنویسید ولو به فارسی

این سایت یا هر سایت مشابهی
http://www.sales-ra2.com
میشه رو گوگل پلی هم اپ هاشون رو گزارش داد

میهمان
هم نام

من برای join شدن به این گروه، مقاله ی شما رو خوندم شهریور ماه، و فقط هم شما پیام گذاشته بودید، ایکاش حماقت نمیکردم

میهمان
هم نام

لطفا باور کنید هیچ پولی راحت بدست نمیاد، پلیس فتا گفت باید عریضه بنویسید و پیگیری کنید با توجه به اینه این نرم افزار در فروشگاه play هست، حتما احراز هویت شده و از صاحب معنوی این نرم افزار شکایت کنید، لطفا اگر کسانی هستند که در این پلتفرم شرکت کردند، و مالباخته هستند، اعلام کنید شاید همه با هم بتونیم حداقل کاری کنیم

میهمان
هم نام
پاسخ به  هم نام

سلام من و 30نفردیگه هستیم چیکار باید بکنیم

میهمان
هم نام

پلتفرم ۳ روز درخواست مبلغ سرمایه گذاری اولیه رو گرد، و امروز درخواست ۳۰ درصد مبلغ رو، با مدت ۳۰ روزه ، چون خیلی ها تمدید نکردند، این ترفند رو بکار برد، یه تعدادی تمدید اول رو زدند و دسترسی پیدا کردند ب حسابشون.و حالا خیلی ها میخواند تمدید ۳۰ روزه را بزنند، اینکارو نکنید، کلاهبرداریه. از کجا معلوم از پس فردا تمام حساب کاربریهاتون مسدود نشه. ۲ میلیارد تتر کلاهبرداری.

میهمان
Sahar
پاسخ به  هم نام

بنظر شما پولمون رفت ک رفت؟دستمون جای بند نیست؟
۱۰۰میلیون پول بی زبون

میهمان
آشنا
پاسخ به  Sahar

دنبال پولت دیگه نیا خواهر تموم شد . دو ماه پیش گوش زد کردم پلنشو چک کنید پلن افتضاحیه ضایع پانزیه یه سری خندیدند و این شد. ک شد از تجربه ما تو سیستم های گذشته استفاده نکردند و اینم نتیجش . چرا میگم دنبال پولت نیا . چون دیتا بیس این سیستم خارج از کشوره

میهمان
صادق

بخدا کلاه برداریه.شما را بخدا اعتماد نکنید.پول منو خوردن

میهمان
منصور

درود
دوستان این سایت ۹۹درصدکلاه برداریه
من به اصرار دوستم شرکت کردم10.000.000
الان حدود8م برداشت کردم و بسته شده
میگه 30 درصد واریز کنی کل مبلغ را روز بعد میتونی بر داشت کنی اخه این مشخصه که چون بسته شده هر کسی میگه من اگه برداشت ازاد بشه کل مبلغ را بر میدارم و میام بیرون .یه روانشناسی عالیه طرف وسوسه میشه و 30 درصد واریز میکنه و فردا هم سایت بسته میشه.
من که اصلا دیگه واریز نمیکنم .همون موقع که تعداد سفارش به از 7 به 3 شد گفتم این داره جمع میشه
که دو روز بعد همین شد. باز خوبه من راضی نشدم کسی ضرر کنه و شک داشتم و هیچ کس را زیر مجموعه نیاوردم .
البته با اون کسی که من را اورد شرط کردم ضرر کردم باید مبلغ را به من بدی که اونم میده. همون موقع هم بهش گفتم کلاهبرداری هست چون چند سال پیش کلی ضرر این حماقت را دادم. برا همین شرط کردم.

این شرکت‌ها هرمی همه کلاهبرداری هست
یه سری اول کار سود میکنند او اخریا ضررررررر
پول راحت خواستی بدست بیاری باید افراد دیگه را قربانی کنی
که این اسمش …

میهمان
H.k
پاسخ به  منصور

الان اگه ۳۰ دلار شارژ کنیم میتونیم کل پولمونو برداریم؟؟؟ تروخدا من نمیدونم چیکار کنم😭😭

میهمان
H.k

تشکر از شما، دوستان من تو گروهی نیستم لطفا اگر گروه دارید لینک بفرسید

میهمان
منصور
پاسخ به  H.k

والا با این پیام ها که میزاره تو گروه
داره ملت را وسوسه میکنه
من که بعید میدونم برداشتی در کار باشه
اون دیده خیلی از مردم ترسیدن که همون مبلغ سرمایه اولیه را واریز کنند
گفته بزار بگم 30 درصد
که کم باشه و پرداخت کنند
بعد چند ساعت دوباره گفت 30 درصد واریز کن همه موجودی را بردار .
مدام داره وسوسه میکنه

اخه میگه واریز کردی فردا میتونی برداشت کنی
مگه فردا میخواد چی بشه.
چرا مثل همون اول که حساب باز کردن
همون موقع نمیتونن برداشت کنن

خیلی مشکوک میزنن
من که واریز نمیکنم
هر طور میخواد بشه.
الانم یه سفارش گذاشته بالاتر از موجود کیف پول
برا سفارش میگه مبلغ کمه حساب را افزایش بده
و همون پول که اضافه کردی با سود سطحت برداشت کن

مدام داره رو روان ملت میره تا وسوسه بشند

میهمان
مال باخته
پاسخ به  منصور

بی شک برداشتی در کار نخواهد بود .

طرف میگه 30 درصد بده و کل 100 درصد را برداشت کن .

باید بهش گفت اگه راست میگی 50 درصد بردار برا خودت و 50 درصد را ازاد کن و 20 درصد بیشتر سود کن

فقط و فقط جهت کلاهبرداری بیشتر هست .
بلاخره 30 دلار بیشتر کلاهبرداری کنه هم 30 دلار هست .

میهمان
حسین

عرض سلام و خسته نباشید
من از مقاله شما در وبلاگی استفاده کردم
گروهی هم هست جهت پیگیری مال باختگان
https://t.me/******

میهمان
کریمی

شروع کلاهبرداری ها sra و طبق فرمایش شما از دست رفتن سرمایه های افراد در قالب های گوناگون تمدید قرارداد و بعد از اون رفتن به سطح بالاتر و برداشتن سرمایه با خریدن زدن و تکمیل یک سفارش دیگه مجدد دریافت حق عضویت و هزار تا کوفت و زهر مار دیگه و الان که هر سه پشتیبان تیم با هم حذف کاربری در تلگرام زدند و چقدر جالب که تک تک حر ف های شما درست از آب در آمده

میهمان
کسری

سلام من یه سایت جدید پیدا کردم تازه باز شده به ابن زودی هم نمیبنده هرکی میخواد سریع بیاد تا دیر نشده https://******

میهمان
یسرا
پاسخ به  کسری

سلام آدرس سایت چی بود؟


میهمان
مال باخته
پاسخ به  کسری

خوشم میاد همه با اینکه میدونن کلاه برداری هست .

میرن عضو بشن

بلکه از نفرات اول باشن و اگه شانس بیارن و سرمایشون به فنا نره در ازای کمکی که به کلاهبردار اصلی میکنن یه سودی نصیبشون بشه …………..

به قول مولانا

بِنَماند هیچش اِلّا هوس قمار دیگر…………..

نه برادر من نکن .

به قول حضرت حافظ

گره به باد نزن گرچه به مراد رود

که این سخن به مَثَل باد با سلیمان گفت

میهمان
م.محسنی

سلام. ممنونم بابت مقاله و اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتید. من با خوندن مطالبی که اینجا نوشتید ریسک نکردم و عضو این سایت نشدم. اطرافیانی که فقط من میشناسم و گول خوردند سرجمع با حساب سرانگشتی بالای ۱۰میلیارد تومان ضرر کردند. ممنونم که با انتشار مطالبتون به من آگاهی دادید.

میهمان
ناشناس

سلام خوبید puma coin چطور

میهمان
خسته

اقا نکنید من قبل اینکه بیام توsra اومدم این متنارو خوندم ولی باز کار خودمو‌ کردم و پولم سوخت رفت با طناب یه ادم دیگه و اعتماد بی جا به فنا رفتم
یه مشت ادم بی پدر مادر ریختن واسه دزدی
نکنید اقا پولتونو نزارید

میهمان
Mahdi

سلام وقتتون بخیر
پول های قفل شده در سایت رو چه جوری باید پیگیری کنیم …کانال تلگرامتون که زده بودین به چه جوابی رسید

میهمان
Mahdi

به نظر شما هیچ راه حلی برای برگشته پولمون نیست اگر راهی یا پیشنهادی دارید لطفا بگید
باتشکر

میهمان
محمد ع

سلام جناب مردیها
نظر شما در مورد سایت https://bankinging.com چیه؟
من عضو شدم ولی نه پولی پرداخت کردم نه میکنم
ورود اولیه ۵۰ دلار بهم داد و منم همونجا سرمایه گذاری کردم و خواستم بدونم نظر شما چیه؟
ممنونم از شما برای این مقاله خوبتون
باتشکر

پادکست تُ آغاز شد...مشاهده صفحه
200
0
من رو با درج دیدگاه، از نظرتون با خبر کنیدx

Follow Me On Instagram

خوشحال میشم در اینستاگرام در کنار هم باشیم. احتمالا فیلترشکن را باید روشن کنید.