مسعود مردیها

کارآفرین و ایده پرداز

طراح سایت و گرافیک

محقق درآمد دلاری

مترجم و مدرس

شاعر و نویسنده

روان پژوه و مشاور

مسعود مردیها

کارآفرین و ایده پرداز

طراح سایت و گرافیک

محقق درآمد دلاری

مترجم و مدرس

شاعر و نویسنده

روان پژوه و مشاور

کتاب شعر زندگی در زندگی – مسعود مردیها

Poetry
Life In Life

کتاب شعر زندگی در زندگی

طرح-جلد-کتاب-شعر-زندگی-در-زندگی
صفحه شعر، دوبیتی، داستان و دلنوشته
0

مجموعه اشعار و دست نوشته های شخصی نیازی به ذکر مقدمه ندارد چرا که دل نوشته های یک شاعر بدون مقدمه بر زبان او جاری شده و به قلمش نگاشته می شود. با این حال مجموعه پیش رو حاصل چندین سال سروده ها و دست نوشته های جسته گریخته ی شاعر می باشد که قطعا خالی از اشکال و ایراد ادبی نیست. اما در بیان این قطعات به دنبال اصول و اسلوب خاصی نبوده ام و تنها دل نوشته های خود را بر صفحه کاغذ آورده ام. با برجسته کردن بیت های هر غزل به انتخاب خودم، شاه بیت هر غزل را مشخص کرده ام و در اشعار تخلص رهرو را برگزیده‌ام.
نکته ای که در مطالعه کتاب پیش رو حائز اهمیت است این می باشد که مجموعه اشعار و مطالب به صورت جسته گریخته و در طی شاید 15 سال سروده شده است و هر کدام حال و هوای زمان سرودن خود را دارد. اشعار تقریبا در تمام موارد بازتابی از وضعیت فکری حقیر در شرایط مختص خود می باشد. با توجه به چرخش های فراوان فکری طی این سالها لزوما تمامی اشعار گویای اعتقادات فعلی من نیست اما با توجه به اینکه این مطالب از دل حقیر برآمده است آنها را در این مجموعه گردآوری کرده‌ام. در هر شعر به منظور فهم بهتر گاهی توضیحاتی نیز ارائه نموده ام تا منظور من برای مخاطب واضح تر گردد.

کتاب زندگی در زندگی بزودی در اپلیکیشن های کتاب خوانی نظیر فیدیبو و طاقچه به صورت الکترونیکی منتشر خواهد شد. در همین صفحه مطلع شوید. همچنین 16 شعر، 31 دلنوشته، چهار داستان و تمامی دو بیتی ها این اثر در کتاب سال شعر بابان برگزیده چاپ شد.

6104337970698096

بانک ملت به نام مسعود مردیها

ممنونم. نظر لطفته
اولین خرید دوستم
یه رفیق قدیمی
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک
با خبر شدن از
1 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
1
0
من رو با درج دیدگاه، از نظرتون با خبر کنیدx
تشکر-از-پرداخت مسعود مردیها

در صورت نیاز به هر گونه پشتیبانی باهام در تماس باشید.

Follow Me On Instagram

خوشحال میشم در اینستاگرام در کنار هم باشیم. احتمالا فیلترشکن را باید روشن کنید.