مسعود مردیها

کارآفرین

طراح سایت

مترجم و مدرس

طراح گرافیک

شاعر و نویسنده

عاشق پیشرفت و خدا

مسعود مردیها

کارآفرین

طراح سایت

مترجم و مدرس

طراح گرافیک

شاعر و نویسنده

عاشق پیشرفت و خدا

نوشته های بلاگ

مجموعه پک های آموزش دینی + دانلود

ژانویه 19, 2020 4-- تحقیقات دینی
مجموعه پک های آموزش دینی + دانلود

مجموعه پک های آموزش دینی

با نظر به اینکه فرآیند تربیت و تعلیم فرزندان به خصوص در سنین دبستان و راهنمایی از اهمیت و پیچیدگی خاصی برخوردار است و در این زمان است که شاکله ی فکری انسانها تا حدود فراوانی بوجود می آید، لذا فقدان وجود کتاب های آموزشی مناسب و جذاب در سطح جامعه به شدت احساس می شود. از آنجایی که مراکز قرآن آموزی در آموزش مخاطبین خود معمولاً از قاعده و اصول خاصی پیروی نمی کنند و بعضاً به آموزش های سلیقه ای و بی هدف روی می آورند و چه بسا در طی چند سال آموزش دینی، یک مطلب را بارها و بارها به مخاطب خود انتقال می دهند و یا اینکه اگر از کتاب درسی خاصی در دوره های خود استفاده می کنند این کتاب ها به دلیل عدم جذابیت و تنوع با بی رغبتی دانش آموز مواجه می شود، این مطلب بسیار ضروری به نظر می رسید که دوره های مختلف اعتقادی، اخلاقی، تفسیر، اجتماعی و … در طی سطوح مختلف، به صورت مصور و رنگی، با کیفیت چاپ بالا تنظیم شود و به جامعه ی فرهنگی تزریق گردد تا معلمین با کمبود منابع آموزشی مناسب چه در مدارس و چه در کانون های فرهنگی و پایگاههای بسیج مواجه نباشند و همچنین دانش آموزان نیز با علاقه بر سر کلاس ها حاضر شوند.

به حمد ا… تا به اینجای کار موفق به تهیه، تنظیم و چاپِ دو کتاب در دو سطح از دوره ی اعتقادی (خداشناسی، پیامبرشناسی) شده ام که این دو دوره در جشنواره نوآوری های تبلیغی در سال 91 از بین 300 اثر حائز رتبه دوم گردید.

مطالب دوره های اعتقادی برگرفته از کتاب 50 درس اعتقادی برای جوانان از آیت ا… مکارم شیرازی می باشد و هر سطح شامل 12 درس می باشد که در تعداد صفحات حدوداً 80 صفحه با انتخاب تصاویر مناسب و طراحی و تنظیم جملات ارائه می شود. سطح یک خداشناسی دارای کتاب مخصوص معلمین نیز می باشد که راهنمایی های لازم را به ایشان درس به درس انجام داده است. 

مع الوصف از فعالان فرهنگی بدینوسیله دعوت می شود که در صورت تمایل نسبت به بررسی کیفی این جزوات از طریق زیر اقدام به دانلود آنها کنند. فایل اصلی طراحی نیز به صورت کاملا اپن سورس در فایل های زیر قرار داده شده است که تغییرات ضروری توسط مدرسین و مجموعه ها قابل اعمال باشد. هرچند درس های تفسیری و علمی و … به طور کامل آماده نشد و در میانه راه متوقف شد ولی در قالب یک پک جدا سایر درسها نیز برای دانلود قرار داده شد. باشد که استفاده شود و توسط دغدغه مندان تکمیل گردد.

دانلود پک خداشناسی: اینجا

دانلود پک پیامبر شناسی: اینجا

دانلود سایر درسها: اینجا

خوشحال می شم نظرتون رو در زیر برام کامنت کنید و اگر از این مطلب خوشتون اومد اون رو با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برچسب:
0 0 آراء
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده تمام نظرات
پادکست تُ آغاز شد...مشاهده صفحه
0
من رو با درج دیدگاه، از نظرتون با خبر کنیدx