مسعود مردیها

کارآفرین

طراح

مترجم و مدرس

شاعر و نویسنده

عاشق پیشرفت و خدا

مرا ابراهیم بنامید

مسعود مردیها

کارآفرین

طراح

مترجم و مدرس

شاعر و نویسنده

عاشق پیشرفت و خدا

مرا ابراهیم بنامید

نوشته های بلاگ

هفت تاثیر منفی محتوای نامناسب جنسی

هفت تاثیر منفی محتوای نامناسب جنسی

هفت مورد از تاثیرات منفی محتوای نامناسب جنسی

محتوای نامناسب جنسی یک مشکل است. محتوای نامناسب جنسی یک مشکل شخصی برای بسیاری افراد و مشکلی فرهنگی برای جامعه است. شما ممکن است گمان کنید که تحت تاثیر محتوای نامناسب جنسی قرار نگرفته اید اما حقیقت این است که قرار گرفته اید چرا که محتوای نامناسب جنسی در فرهنگ پیرامون ما قرار گرفته است. بزرگی صنعت پــــُور-ن، تاثیر آن بر رسانه و سرعت فزاینده ی تکنولوژی، که با سهل الوصول بودن، بی نام بودن و ارزان بودن محتوای نامناسب جنسی در هم آمیخته است همه و همه به تاثیر رو به رشد آن بر فرهنگ کمک می کند… ادامه مقاله را در فایل پی دی اف زیر مطالعه نمایید…

متن مقاله اصلی به زبان انگلیسی


خوشحال می شوم نظرتون رو راجع به این نوشته در زیر برام کامنت کنید و اگر از این مطلب خوشتون اومد اون رو با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


برچسب:
1 دیدگاه
  • مسعود 12:02 ب.ظ ژانویه 23, 2017 پاسخ

    همیشه در این رابطه جوان های زیادی بهم مراجعه می کردند و عمده مشکلاتشون مشکلات جنسی بوده. می دونم الان جوونا در وضعیت خوبی نیستند ولی مشاهده این محتوا هم کمکی به حل مشکلشون نمیکنه و موضوع رو پیچیده تر می کنه. چندین ساله به دنبال راه اندازی اولین انجمن مبارزه با محتوای جنسی بودم. ولی هنوز موفق نشدم. البته دلایلی هم برای انجام ندادنش داشتم. تا ببینیم در آینده چی پیش میاد….

یک دیدگاه بنویسید